פעל עכשיו

אל תחכה יותר

ליווי מלא עד המסמר האחרון

אני מזמינה אותך לעבור יחד איתי תהליך מעמיק, מקצועי, קשוב ומדויק צרכים לעיצוב בית פרקטי, נטול עומס, מזמין ומרגיע. כזה שיהיה קל לתפעל אותו ביומיום ויעודד חיבור משפחתי.

הגשמתם חלום ורכשתם בית משלכם. כמה חיכית לרגע הזה שתוכלי ליצור עבור המשפחה שלך קן חמים ונעים שתוכלו לגדול בו יחד כמשפחה. ניסית למקסם את הבית כמה שאפשר, וחלמת להפוך אותו לבית חלומותייך, אבל במציאות - את לא ממש מצליחה. את מרגישה אבודה וחסרת כיוון. הבית חסר אופי, מבולגן ולא נעים, ואת לא מצליחה ליצור התאמה בינו לבין הצרכים היומיומיים שלכם.

אז מה את בעצם צריכה כדי להפוך את הבית שלך לפרקטי, נוח ומעוצב?

למצוא את האיזון בין פונקציונליות לבין יופי כך שהילדים שלך יוכלו לגדול, ללמוד ולשחק בחופשיות ואת ובן זוגך תהנו מרוגע ומשקט נפשי. תהיה בבית שלך תשתית ארגונית טובה, הבית יהיה קל לתפעול ופרקטי, לכל דבר יהיה את המקום שלו וכל היומיום שלך ישתנה. והכי חשוב - הבית יהווה עבורכם מקום חמים ומשפחתי שבו תצרו רגעים שישארו אתכם לכל החיים.

איך החיים שלך יראו כשתגורי בבית שמדויק לך ולמשפחה שלך?

1. כל היומיום שלך ישתנה. יהיה לך קל לתפעל את הבית ולארגן אותו כי הוא יכיל פתרונות אחסון חכמים ויהיה מעוצב מחומרים עמידים שניתן לנקות בקלות וביעילות. 2. הילדים ירגישו שמחה ושייכות כי יהיה להם מרחבים שיעודדו משחק, יצירה ואירוח ויתאימו לתחומי העניין והתחביבים הייחודיים שלהם. 3. הביחד המשפחתי שלכם יתחזק כי יהיו בבית מרחבים שמעודדים את המשפחה לבלות זמן יחד וליצור חוויות משותפות. 4. אתם תחיו בבית שנעים לכם בו, שכיף לכם ומרגש אתכם לחיות בו.

ויותר מהכל - את תחיי את החיים שתמיד חלמת , בהם תיצרי עבור ילדייך זכרונות משפחתיים משמעותיים ומלאי חיבור.

איך החיים שלך יראו כשתגורי בבית שמדויק לך ולמשפחה שלך?

לקביעת פגישת ייעוץ ממוקדת

שלב 1 - אפיון צרכים

דמייני לעצמך בית שתוכנן במיוחד עבורכם. מקום בו כל פינה משקפת את הסגנון הייחודי שלכם, את הצרכים שלכם ואת החלומות שלכם. זהו בדיוק החזון שאנו מגשימים בתהליך אפיון הצרכים. זוהי פגישה ממוקדת בה אלמד להכיר אתכם ואת אורח החיים שלכם, אקשיב לצרכים שלכם, נבין יחד מה חשוב לכם בבית, באיזה סגנון אתם מעוניינים ומהם הצרכים הפונקציונאליים שלכם. תהליך האפיון הוא השלב החשוב ביותר ליצירת בית שתפור למידותיכם.

שלב 2 - גיבוש קונספט

בשלב זה נדליק יחד את ניצוץ היצירתיות ונבנה את התשתית לבית שלכם. נתכנן איך הבית יראה וירגיש ונביא את כל הצרכים שלכם לידי השראה ויזואלית. ניצור יחד העמדת ריהוט ולוחות השראה. אכין עבורכם הדמיה ממוחשבת תלת ממדית שתאפשר לכם לראות באופן ויזואלי איך יראה הבית שלכם עוד לפני שהוצאתם עליו שקל.

שלב 3 - תכנון תקציב

אני מאמינה שכל פרויקט צריך להתנהל תחת תקציב מוגדר ומתוכנן מראש. חלק זה בתהליך יאפשר רכישות שקולות ויעזור להימנע מהפתעות וחריגות לא צפויות. *נגדיר תקציב ונחלק אותו בטבלה דינמית, נדע מראש מה התקציב שאנחנו מקציבים לכל פריט שנרכש. *נחליט על מה אנחנו לא מוכנים לוותר בשום אופן ומה פחות חשוב לנו ועליו נחליט להתפשר. תכנון התקציב הוא המצפן שלנו לאורך כל התהליך.

שלב 4 - הכנה לביצוע

בשלב זה, ניקח את החזון שיצרנו ונהפוך אותו לתכנית פעולה מפורטת שתביא לתוצאה שעליה חלמנו. *אכין תכניות עבודה מפורטות לאנשי המקצוע שיבחרו במשותף ובקפידה תוך התחשבות בכל פרט ופרט. *נצא יחד למסע קניות כיפי בו יחד בו נבחר יחד ריהוט, תאורה, אביזרים ועוד, תוך הקפדה על התאמה מושלמת לסגנון ולצרכים שלכם. נתמקד באיכות, בעיצוב ייחודי ובמחירים משתלמים, תוך שמירה על התקציב שהוגדר.

שלב 5- ליווי הביצוע

בשלב זה אגיע לשטח, אוודא ואבדוק שאנשי המקצוע והקבלנים אכן מבצעים את תכניות העבודה בהתאם לתכנון המשותף שלנו יחד. נקפיד על תיאום מושלם בין כל הגורמים המעורבים בפרויקט, תוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים.

שלב 6- סטיילינג סופי

הגענו לשלב הסיום המרגש של עיצוב הבית שלכם! בשלב זה, נכניס את הקסם הביתה באמצעות הפרטים הקטנים והטאצ'ים האישיים שיהפכו את הבית שלכם ליצירת אמנות ייחודית שמשקפת את האופי של המשפחה שלכם. מה צפוי לנו בשלב זה? *נבחר יחד אביזרים דקורטיביים, טקסטילים, תאורה מיוחדת ועוד, תוך הקפדה על התאמה מושלמת לסגנון ולצבעוניות של ביתכם. *ניצור אווירה חמימה ומזמינה, שתגרום לכם להרגיש בבית בכל רגע. נוודא שהכל נמצא במקומו המושלם, ושהבית משדר הרמוניה ואיזון מושלמים.

איך מתחילים וכמה זה עולה?

כל פרויקט שלי מתחיל מפגישת ייעוץ ממוקדת. במהלך פגישה בת כשעתיים, נבחן יחד את הפרויקט, נסתכל על התוכניות ונדבר על האוירה שאתם רוצים לייצר בבית. נדבר על צרכים, על אורח החיים שלכם, על פונקציונליות, אסתטיקה ותקציב. תצאו מהפגישה עם המון רעיונות ראשוניים והשראה שאתן לכם במהלכה. בסיום הפגישה לאחר שאבין את היקף העבודה, אבנה עבורכם הצעה מדויקת עבור הליווי שתרצו שנעשה יחד. עלות הפגישה: 900 ש"ח.

*במידה ונחליט להמשיך יחד, עלות הפגישה תקוזז מעלות הליווי המלא

לקביעת פגישת ייעוץ ממוקדת

(הסיטי את החץ)

לפני ואחרי - סלון למשפחה

לפני ואחרי - סלון למשפחה

לפני ואחרי - חדר שינה

נעים מאד, אני חגיתא ואני עוזרת לאימהות לעצב בית פונקציונלי ואסתטי שמעודד חיבור משפחתי.

עיצוב בתים עם ילדים מצריך גישה ייחודית.
מצד אחד הבית חייב להיות פרקטי וקל לתפעול ומצד שני - אסתטי ונעים.
תהליך העיצוב שלי מושתת כולו על מציאת האיזון המושלם בין השניים. החל מהיכרות והבנה מעמיקים של חומרים ידידותיים לילדים ועד לפתרונות אחסון חכמים.

אני מאמינה שבית צריך להיות מקום בו ילדים יכולים לגדול, ללמוד ולשחק בחופשיות וגם מקום מפלט עבור ההורים. לכן, תהליכי העיצוב שלי מתמקדים לא רק במתן סביבה בטוחה ומהנה לילדים, אלא גם ביצירת חללים המטפחים משפחתיות, חיבור ורוגע.

מבחינתי, ההקשבה לכם ולצרכים שלכם היא הבסיס להכל והיא זו שתעזור לנו ליצור עבורכם מרחב שמותאם אישית לאורח החיים המשתנה שלכם.

אני מזמינה אתכם לצאת איתי למסע שבו נהפוך את הבית שלכם למקום שבו תצרו זיכרונות נעימים, שבו הילדים יוכלו לפרוח ולשגשג ושבו אתם תרגישו שקט נפשי.

לקביעת פגישת ייעוץ ממוקדת